Kompānija „Glastik” ir dibināta 2007. gadā, un veiksmīgās darbības rezultātā esam kļuvuši par vienu no vadošajiem koka apdares materiālu ražotājiem Baltijā. Piedaloties daudzos nozīmīgos projektos Eiropā, esam uzkrājuši bagātīgu pieredzi koka apdares projektu realizācijā.

Kompānijas elastība, individuāla pieeja katram projektam un sadarbība ar dažādu nozaru speciālistiem sekmē augstas kvalitātes un ekonomiski efektīvu produktu izstrādi.

Vissenākais būvmateriāls, kas teicamās estētiskās un tehniskās īpašības apliecinājis gadsimtiem ilgi, ir koks, kas arī telpās lieliski kalpo kā dekoratīvā apdare, radot tīkamu atmosfēru un ekoloģisku mikroklimatu. Pateicoties koka īpašībām mēs varam to viegli apstrādāt un savienojot to ar citiem ekoloģiskiem materiāliem radīt izstrādājumus, kam ir augsta ugunsnoturība un mitrumizturība. Koka paneļu īpašības ļauj to pielietot gan, fasādēs gan evakuācijas ceļos. Vislielākā vērtība šāda veida apdarei tomēr veidojas pateicoties koka virsmas izturībai, akustiskajām īpašībām un fantastiskajām dizaina īpašībām.

Savā ražošanas procesā mēs izmantojam tikai augstvērtīgu koksnes izejmateriālu. Finierējuma plašās dizaina iespējas jebkuru projektu un stila risinājumu padara unikālu, piešķirot telpām neatkārtojamu raksturu. Katrs koka stumbrs ir atšķirīgs un tas šo produktu padara unikālu. Ražošanas procesā tiek izmantotas tikai jaunākās tehnoloģijas un iekārtas. Izmantotas kvalitatīvākās izejvielas, kuras ir ražotas ES. Uzņēmuma ražotie produkti ir CE sertificēti un ugunsdroši, ko apliecina B-s1,d0 ugunsdrošibas klase.

Mūsu ilgadīgā pieredze dažādu projektu realizācijā ļauj mums uzņemties dažādas sarežģītības un formas koka izstrādājumu projektu ražošanu. Ar vislielāko rūpību mēs sekojam ražošanas procesam un produkta gala kvalitātei, jo mums patīk tas ko mēs daram. Būsim priecīgi ja mūsu izstrādājumi varēs papildināt arī jūsu telpu.

Mūsu misija – radīt Jūsu dzīvi skaistāku.

SIA “Glastik” 2017. gada 7. decembrī ir noslēgusi līgumu Nr. SKV-L-2017/593
ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu
komersantiem pasākuma ”Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros,
ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

SIA Glastik

 • Juridiskā adrese:
  "Dižkačas", Ķekavas novads, Ķekavas pagasts, Latvija, LV - 2123
 • Ražotnes adrese:
  "Dižkačas", Ķekavas novads, Ķekavas pagasts, Latvija, LV - 2123.
  GPRS koordinātes:
  56° 48' 41.09448708", 24° 11' 11.19174576"
 • (+371) 29804296,
  (+371) 29415832
 • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sazinieties ar mums

Ja Jums ir jautājums, tad uzrakstiet, un mēs noteikti atbildēsim.

  Mail is not sent.   E-pasts nosūtīts.

Google karte

Top